Najděte tu správnou úroveň opory

Náš průvodce úrovněmi opory vám pomůže zvolit správný produkt pro konkrétní zranění ve správný čas – tedy tehdy, kdy jej nejvíc potřebujete.


Úrovně opory – ortézy a bandáže

 • Lehká podpora
  Mírná opora

  Poskytuje lehkou kompresi, podporu a zadržování terapeutického tepla pro zmírnění symptomů souvisejících s méně závažnými případy vymknutí, namožení a artritidy. Hodí se k celodennímu nošení.

 • Mírná podpora
  Střední opora

  Poskytuje nastavitelnou úroveň komprese, podporu a zadržování terapeutického tepla pro zmírnění symptomů souvisejících s případy vymknutí, namožení a artritidy. Je vhodná k celodennímu nošení a specifickým aktivitám.

 • Mírná stabilizační podpora
  Střední stabilizační opora

  Poskytuje přizpůsobenou a anatomicky vhodnou stabilizační podporu pro zmírnění symptomů souvisejících s případy vymknutí, namožení, artritidy, opakujících se zranění v důsledku nárazů a slouží k prevenci opětovného zranění. Flexibilní stabilizátory lze měnit a přizpůsobovat.

 • Pevná podpora
  Pevná opora

  Poskytuje pevnou podporu díky kombinaci pokročilých materiálů pro prevenci opětovného zranění a zmírnění symptomů souvisejících s případy vymknutí, namožení, artritidy, opakujících se zranění v důsledku nárazů.

 • Pevná stabilizační podpora
  Pevná stabilizační opora

  Poskytuje nejvyšší úroveň podpory a stabilizace pomocí flexibilních, kloubových, plastických nebo hliníkových stabilizátorů, které pomáhají snižovat riziko opětovného zranění a zmírňovat příznaky související s akutním zraněním.